10% sleva na 5 bytů

Standardy/
nadčasovou architekturu a komfort umocňují
architektem vybrané kvalitní přírodní povrchové materiály
a vybavení

V nových bytech naleznete mimo jiné dýhovanou dřevěnou plovoucí podlahu, obložkové dýhované interiérové dveře stejně tak i kvalitní dřevěná Euro okna. Vstup do bytu je střežen bezpečnostními dveřmi, které jsou tak jako vnitřní dveře bytů, navrženy v atypické výšce 210 cm. Velkoplošné dlažby a obklady i veškeré sanitární vybavení a výtokové armatury od renomovaných zahraničních dodavatelů naleznete ve všech koupelnách a toaletách. V rámci klientských změn můžete materiály libovolně kombinovat a měnit.

Pro každý byt je zajištěno samostatné měření spotřeby vody, tepla a elektrické energie bez nutnosti vstupu do bytů. Nad rámec norem se

docílí snížení nechtěného přeslechu mezi sousedními byty dodatečnou hlukovou izolací stěn, tzv. modré ticho. Dostatečné množství zásuvek, možnost vytvoření vlastní datové sítě s vývody v každé místnosti i připojení na společný satelit jistě uspokojí.

Výběr materiálů a povrchů, detaily interiéru či prostorný výtah zajistí důstojnost i praktičnost společných prostor. Dálkové ovládání vstupů do areálu a domů videotelefonem z bytu, samozavírací domovní zámky s čipovým ovládáním, stejně jako kamerový monitoring všech vstupních míst a venkovní rolety u přízemních bytů, Vám přinesou pocit bezpečí.

Pro budoucí provoz a užívání je jistě důležité, že zvýšenými tepelně technickými parametry bylo dosaženo zatřídění objektů do energetické třídy B. Tedy se jedná z hlediska normové klasifikace o objekty „velmi úsporné“.