10% sleva na 5 bytů

O projektu/
bytový dům na Farkáně představuje 52 bytů,
garáže, sklepy i vlastní zahradu

Uzavřený areál tvoří dva domy, společná zahrada, soukromé předzahrádky a vnitřní komunikace s hlavními vchody od severu a od jihu. Výsadba vzrostlé zeleně spolu s existujícím pasem okolní zeleně zajistí již od počátku příjemnou atmosféru a místo pro odpočinek.

V domech je celkem 52 jednotek, jejíchž součástí je vždy i komfortní sklepní prostor. Komunikačním jádrem domů je přirozeně osvětlené schodiště s prostorným výtahem pro 6 osob. Parkování automobilů je řešeno podzemní halovou garáží a svažitost terénu umožňuje nájezd do garáží přímo, bez rampy.

Každý dům je vyprojektován jako nezávislá budova se společnou kotelnou. Celý pozemek bude obemknut nově vybudovanou komunikací pro auta i pro pěší. Pod komunikací budou nově osazeny všechny související inženýrské sítě, což zajistí jistotu funkčnosti a trvanlivosti napojení.

Vlastní jednotky 1+kk až 4+kk jsou dispozičně navrženy s důrazem na maximální využití užitného prostoru tak, aby mohly uspokojit i náročné individální požadavky zájemců.

Povrchy a vybavení jednotek i společných prostor jsou citlivě navrženy architektem s cílem dosáhnout kvalitních detailů při použití materiálů od renomovaných výrobců.

V přízemí na předzahrádkách i ve vyšších patrech jsou k dispozici dostatečně velké balkony či terasy, kde najdete komfortní prostor pro umístění venkovního sezení pro odpočinek i místo pro svoji zeleň. Každý balkon má možnost individuálního nastavení zastínění posuvným panelem, terasy v posledním podlaží zakrývají plošné markýzy.

Vzhledem k dostatečnému odstupu od okolní zástavby a zasazení projektu do jižní stráně je z každého bytu zajištěn zajímavý výhled. Zvláště vyšší podlaží poskytují panoramatické výhledy na oblast Radlic, Malvazinek a okolí.